top of page

Party time! Pomysł na imprezę

Całość wykona została przez naszą lubelską ekipę! :)


Przedstawiam Wam pomysł na przygotowanie imprezy urodzinowej, karnawałowej, Sylwestra i wiele innych okazji! Oprócz dekoracji i słodkości znajdziecie tutaj gotowe inspiracje na ubranie, makijaż, fryzurę i dodatki!

Girls just wanna have fun!

Po raz kolejny gościliśmy w niezwykle eleganckim i nowoczesnym wnętrzu Rezydencji w Szczerym Polu koło Lublina. Wykonaliśmy kolejną nowość, czyli girlandę balonową na stelażu w kształcie okręgu. Jak widzicie złoty okrąg można wykorzystać na wiele sposobów! Dekorację ustawiliśmy za złotymi podestami od Art Stand, a na nich ustawione zostały słodkości od Atelier słodkości.

Taka kompozycja to idealne tło do zdjęć. Zresztą zobaczcie sami!

Świetnym dodatkiem, który wyróżni imprezę jest neon od Love Story Lublin, który wygląda niezwykle efektownie na tle balonów.

Na imprezę najlepiej zabrać ze sobą eleganckie i świetne jakościowo torebki od Pastelier, które szyte są w szwalni w Lublinie!

Efektowną biżuterię znajdziecie u Perfect Day Design oraz Biżuteria ślubna Elle.

Wieczorowe kreacje znajdziecie u polskiej marki Modlishka.

A jeśli chcecie mieć pewność, że po imprezie zostanie piękna pamiątka w postaci zdjęć, najlepiej zadbać o profesjonalnego fotografa Mazur Photo.

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda wystarczy, że skorzystasz z usług makijażystki Elite Make up Mobilny oraz fryzjerki Mila Szepel.

Fotograf: Mazur Photo

Dekoracje balonowe: Och balon

Złote podesty: Art Stand

Słodkości: Atelier słodkości

Biżuteria: Perfect Day Design

Sukienki: Modlishka

Torebki: Pastelier

Fryzura: Mila Szepel

Modelka: Simran Garg
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page