top of page

Stylizowana sesja ślubna

To było już ponad rok temu kiedy tworząc dla Was wyjątkową ściankę do zdjęć zdecydowałam, że najlepszą formą jej prezentacji będzie sesja stylizowana.

Na jednej z grup ślubnych na FB zobaczyłam post fotograf Wiolety Obszańskiej, która poszukiwała ekipy chętnej do stworzenia ślubnej sesji stylizowanej.

Niewiele myśląc wysłałam do niej wiadomość, aby zgłosić chęć wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Opisałam jakie dekoracje oferuję, co chciałabym wnieść od siebie i bach! Udało się! Pierwsza sesja stylizowana była umówiona.


Dążenie do celu

Zaczynając od początku. Jedną z pierwszych dekoracji balonowych jakie chciałam Wam oferować było tło z balonów umocowanych na stelażu w kształcie koła.

Balony miałam już przygotowane, przetestowane, wyselekcjonowane spośród wielu marek. Ten proces zajął około kilku miesięcy! Jednak wciąż nie miałam stelażu. Robiłam research w internecie, również wśród lokalnych firm, ale nie mogłam znaleźć oferty, która spełniałaby moje oczekiwania.


Po raz kolejny potwierdzone zostało powiedzenie, że "często to czego szukamy, znajduje się w zasięgu naszego wzroku". Okazało się, że nikt inny - a mój mąż (!) jest w stanie zrobić dokładnie to, czego tak wytrwale szukałam!

Po znalezieniu odpowiednich materiałów, skorzystaniu z maszyn znajomego, godzinach starannej pracy, złoty stelaż w kształcie idealnego koła był gotowy!


Chcieć to móc


Wracając do sesji stylizowanej. Zaplanowała była na koniec maja 2019 w Majdanie Sieniawskim, oddalonym około 120 km w jedną stronę od #Lublin - co nie było dla nas żadną przeszkodą - liczył się cel, czyli zaprezentowanie dekoracji i udział w projekcie z twórcami branży ślubnej.


Dzień był bardzo upalny, zdjęcia koła z balonami były zaplanowane w ogrodzie. Po przyjeździe na miejsce od razu wzięliśmy się do pracy. Po kilku godzinach dekoracja była skończona. Mogliśmy rozpocząć zdjęcia. Para Młoda niesamowicie dobrze czuła się przed obiektywem Wioli - już wtedy wiedziałam, że będziemy mieli zjawiskowe zdjęcia! Z zainteresowaniem przyglądaliśmy się też pracy pozostałych usługodawców. Każdy wkładał w to przedsięwzięcie całe serce.


Efekt WOW


Prawie rok od tego wydarzenia wiem, że bardzo pokochaliście koło z balonami i jest ono nadal prawdziwym must have każdej uroczystości! Dzięki tej realizacji mogliśmy pokazać próbkę tego co możemy dla Was zrobić. Do tej pory jest to najchętniej wybierana przez Was dekoracja balonowa. Przy tej realizacji wykorzystaliśmy dodatkowo delikatne akcenty kwiatowe.

Ścianka balonowa - nasz prawdziwy HIT! Jest tak piękna i robi tak piorunujące wrażenie. Wiedziałam, że zakochacie się w niej od pierwszego wrażenia! <3 Nie myliłam się :) Możecie ją wykorzystać zarówno w ogrodzie jak i wewnątrz pomieszczeń. To nie tylko wyjątkowe tło do zdjęć, ale również dodatkowa dekoracja Waszej uroczystości i atrakcja dla gości! Z własnego doświadczenia wiem, że każdy chce mięć przy takiej dekoracji zdjęcie i ustawiają się do niej kolejki! :) Więcej zdjęć naszych ścianek możecie obejrzeć w zakładce Realizacje.


To była pierwsza sesja stylizowana, w której braliśmy udział i byłam pewna, że jeszcze nie raz Och balon będzie częścią takiego projektu!

iiii kolejna sesja stylizowana odbyła się 2 miesiące temu - więcej z backstage drugiej sesji wkrótce :)


Ekipa tworząca sesję:

Makijaż: @s.sylwia.ss

Dekoracje drewniane: Lucky Wood

Samochód: @maciejhysa

Dekoracje stołu i kwiaty: Niezłe rzeczy

Lokalizacja: Dom weselny w Majdanie Sieniawskim


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page